Poznej Singapur
Booking.com

Největší akvárium na světě

S.A.E. akvárium (South East Asia Aquarium) na ostrově Sentosa v Singapuru je svým objemem největší na celém světě. Vstupné do do areálu podmořské světa kde se nachází již zmíněné největší akvárium na světě je $38.

Kde se nachází S.A.E. akvárium

Podmořský svět se nachází na první zastávce Sentosa Expressu zvané Waterfront station (na tabulích v metru je podmořský svět součástí Resort World Sentosa). !Pozor na ostrově se nachází ještě jeden mořský svět, hledejte proto opravdu S.A.E. Aquarium! Když se vydáte do hlavního resortu, projdete kolem Hollywood zeměkoule a ocitnete se před Akváriem.

Typhoon Show

Po zakoupení vstupenky se můžete vydat na cestu. Nedaleko za vstupem je nápis Typhoon theatre, rozhodně vstupte! Nejprve můžete sledovat několikaminutový 2D film, který Vás uvede do děje. Potom vejdete do místnosti, kde se posadíte a můžete si vychutnat 5D show (plátno 180°, pohyblivá plošinka na které sedíte, fouká na Vás vítr a lehce mrholí). Následně jste vypuštěni již do prostorů, kde se nachází akvária.

O zábavu se tu starají i potápěči

O zábavu se tu starají i potápěči

V akváriích naleznete stovky druhů ryb všech velikostí, rejnoky, murény, mořské koníky, žraloky, chobotnice, medůzy i obrovské manty. Zajímavý zpestřením v hlavním akváriu jsou potápěči, kteří pečují nejen o dno akvária, ale také baví diváky před sklem a několikrát za den si dokonce povídají pomocí mikrofonů s diváky (jedná se o jakousi poučnou show především pro děti).

 

 

 

 

Největší akvárium na světě
4 (hlasů: 2)
Srovnání ubytování v Singapuru
Cestování po Singapuru