Poznej Singapur
Booking.com

Mrakodrap 1 Altitude

Hlavní atrakcí v Singapuru je hotel Marina Bay Sands a jeho nekonečným bazénem v horním patře. Mnoho cestovatelů míří právě na jeho horní patra.

Pokud se ovšem vydáte na střechu Marina Bay Sands uvidíte panoráma Singapuru, ale neuvidíte právě mrakodrap Marina Bay Sands! Mrakodrap One Raffles Place a bar/galerie 1 Altitude na jeho vrcholu nabízí právě tuto příležitost panoramatického výhledu na celý Singapur včetně MBS!

Fotografie mluví za vše…

Panoramatický pohled ze střechy mrakodrapu 1 Altitude

Panoramatický pohled ze střechy mrakodrapu 1 Altitude

Jak vidíte na obrázku Mrakodrap 1 Altitude je s 282 metry opravdu nejvyšší z celého Singapuru.

Poloha mrakodrapu

Zastávka metra v Singapuru, kde se nachází mrakodrap One Raffles Place a vyhlídka 1-Altitude nese název Raffles place. Po vystoupení z metra (ukazatele směrem na budovu One Raffles Place nebo UOB) se ocitnete přímo u bau s názvem 1-Altitude.

Vyhlídkový bar v Singapuru

Vyhlídkový bar v Singapuru

Vstup do baru/galerie 1 Altitude

Mezi 08:30 – 16:30 si můžete ihned vedle baru zakoupit lístek na prohlídku horního patra. Pokud tam nikdo nebude stačí se zeptat vedle v baru a oni Vám zavolají průvodkyni. Já jsem to tak udělal a šel sem nahoru pouze já a průvodkyně.

Cena vstupenky je $25.

V nočních hodinách, od 18:00 – 02:00 se z vyhlídkové galerie stane vyhlídkový bar. V ceně je kromě panoramatického výhledu jeden nealkoholický nápoj zdarma. Ten si přes den můžete dát v baru v přízemí či v nočních hodinách přímo v baru na střeše. Doprava na vrchol mrakodrapu probíhá pomocí výtahu, který vzdálenost 282 metrů urazí za 27 vteřin.

Mrakodrap 1 Altitude
4.3 (hlasů: 6)
Srovnání ubytování v Singapuru
Cestování po Singapuru