Poznej Singapur
Booking.com

Letenky do Singapuru

Sháníte letenku z ČR do Singapuru? Podívali jsme se za Vás jaké jsou možnosti.Za poslední dva roky byly nejnižší tyto akce:

  • Z Prahy do Singapuru s návratem do Mnichova za 12.476 Kč
  • Z Prahy do Singapuru s návratem do Vídně za 13.273 Kč

Další, ještě o něco nižší ceny se objevili v lednu 2018 a to z Varšavy do Singapuru s návratem do Prahy za 11.810 Kč.

Letenky ze Slovenska

Nejlevnější letenky do Singapuru pro obyvatele Slovenska najdete běžně na webu, který se na vyhledávání akčních letenek specializuje. Velmi často zde najdete kromě odletů přímo z letiště v Bratislavě také odlety z nedaleké Vídně.

Lety z Prahy do Singapuru často operuje A380

Lety z Prahy do Singapuru často operuje A380

Letenky z Prahy

Nejnižší možné ceny v současné době co se nám povedli vyhledat jsou letenky z Varšavy do Singapuru s návratem opět do Varšavy za 14.235 Kč s mezipřistáním v Londýně. Jediná možnost jak získat letenky do Singapuru pod 10.000 Kč je vyčkávat na chybové tarify, které se ocitnou přibližně jednou až dvakrát do roku.

Proto pokud opravdu chcete tento městský stát vidět, tak neváhejte a vyberte si termín a letenku na Pelikánovi za přibližně 14.000 Kč. Singapur není podobně jako zbytek JV Asie levnou zemí a ušetřená tisícovka na letence se během půldne ve vašem rozpočtu ztratí. Důvodem jsou vysoké ceny nejen služeb a dopravy, ale i stravy a atrakcí například na ostrově Sentosa.

Letenky do Singapuru
5 (hlasů: 1)
Srovnání ubytování v Singapuru
Cestování po Singapuru